Březen 2011

O Robovi

24. března 2011 v 18:35 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Co o Robertovi nejspíš newíš!


- má nového psa, který se jmenuje Bear a je z útulku

- natáčet milostnou scénu z Breaking Dawn bylo pro něj zábavné a komická a natáčelo se mu to dobře

- řekl o Kristen, že jedná velmi emocioálně

- jeho oblíbená město v USA je Huston nebo Philadelphia

- má rád rap, konkrétně rappery WuTang Clan

- má rád svůj Iphone

- nikdy neviděl GLEE

- neví jestli dokáže být dost dobrý

- bývá nervozní z Taylora

- učil se hrát na čelo
Finále

24. března 2011 v 18:20 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Konec!


Konečně, už jen pouhý necelý měsíc a všechny natáčecí práce jsou hotovy a bude se sestřihávat. Konečná verze filmu se bude uvádět v listopadu 2011!


Ashley o Japonsku a Twilight

24. března 2011 v 18:16 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Rozhovor s Ash


Následky zemětřesení a tsunami v Japonsku dočasně přerušili natáčení The Twilight Saga: Breaking Dawn ve Vancouveru. Jaké jsou poslední novinky o natáčení?

Všechno bylo tak nějak vzhůru nohama. Nás se to dotklo nejméně. A za to by jsme měli být vděční. Ale vážně, je to jen o tom, že jsme si museli sbalit a přemístit se jinam a přehodit scény, ale už sme se pohnuli dopředu a pokračujeme dál. Film to skoro neovlivní.


Chceš říct něco k pohromě, která postihla Japonsko?

Samozřejmě sem už vyslovila svůj názor -stejně jako spousta mých kamarádů- o peněžní sbírce pro Japonsko a modlení za ně, protože je to podle mě něco nepředvídatelného, hrozného, neočekávaného a hrozně nešťastného, srdcervoucího. Myslím na ty lidi a modlím se za ně, za jejich blízké a za ty, kteří někoho ztratili. A doufám že my, Američané, uděláme vše co je možné, abychom jim pomohli.


Jakou bys dala radu hercům a herečkám, kteří se stanou slavnými rychle díky tomu, že jsou součástí tak obrovské série jako je např. Twilight?

Myslím si, že ve všem tom chaosu musíš hlavně zůstat nohama na zemi a nezapomenout, kdo jsi odkud jsi, to je vážně důležité. Já mám pevnou skupinu přátel a rodiny, která se nestará o to, co dělám, kdo jsem jako celebrita. Moje mamka dál říká, "Jdi umýt nádobí. Jdi si ustlat postel." A toho si opeavdu vážím, a to je podle mě to klíčové, protože na konci dne je to jen práce, ne život.


Co ti proběhne hlavou, když vidíš to všechno Twilight zboží?

Když to vidím, jsem nadšená. Moci říct, že mám svoji vlastní panenku je vážně úžasné. Mám akční figurku. To je úžasné.


Ze všech lidí, s kterými na Twilight pracuješ, s kým si se sblížila nejvíc?

S Kellanem jsme velmi blízcí přátelé už něco přes pět let. Znali jsme se dřív, než tohle všechno začalo. A teď musíme trávit všechen náš čas společně v práci, takže je to skvělé.

Nikki o recyklaci

24. března 2011 v 16:47 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Nikky a recyklování

˝Opravdu mě rozčiluje, že je moje budova podle všeho nerecykluje. Říkají, že to město třídí, ale já tomu nevěřím, a nemám z mixování mých odpadků dobrý pocit. Takže se o to starám sama. Jeden muž chodí do mé ulici a sbírá plechovky a další věci, a tak to dávám jemu." prozradila Nikki na zahajovací party modní kolekce UK Style by French Connection.

Nikki měla přestávku mezi natáčením první a druhé části filmu Breaking Dawn, které uzavřou Twlight sagu. "Jsme skoro hotový, už jen maximálně 4 týdny", řekla Nikki sklesle. Nikki neví jak bude reagovat na to, že už je konec, když v minulosti vždy bylo pokračování a na co se těšit.

Její role v prních třech filmech Twilight byla minimální, považuje za zvláštní být součástí série, ve které skoro nejste. Když lidé řeknou, že ty filmy milují, tak jim poděkujete, ale víte, že to není kvůli Vám. "Ale v Breaking Dawn je to jiné. Moje postava Rosalie má důležitjší roli. Bella s Edwardem mají dceru a Rosalie se o ni stará, vychovává ji. Pracavola jsem každý den."
Rozhovor s Peterem

24. března 2011 v 16:29 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Rozhovor s Peterem alias Carlisleem


Představil jsi si někdy před Twilight sebe jako upíra?

Ani ne. Když mi můj agent zavolal a zeptal se mě, jestli bych chtěl hrát upíra, tak jsem nejdřív řekl ne, protože jsem si představil klasický hororový scénář se spoustu násilí a krve. Ale on mi řekl, že bych si měl nejdřív pročíst knihu, - to bylo předtím, než se sága tak proslavila - že je to spíše romantický příběh, než upírský masakr. A také že je velmi oblíbený mezi ženami. To mě zaujalo. Takže jsem se pustil do čtení a zjistil, že Dr. Cullen je starostlivý, mírumilovný muž, který se náhodou stal upírem, - a který se velmi snaží uchovat si svou lidskost. Tak jsem si pomyslel, že to je něco, na čem bych se chtěl podílet.


Ale není přece jen trochu frustrující hrát dobrýho upíra? Nepřeješ si někdy, aby se Dr. Cullen odtrhl a spáchal něco zrůdného?

Takový typ postavy mě neláká. V té míře do jaké jsem si představoval, že bych hrál upíra, šlo vždycky o záhadného upíra než-li o monstrum - jako Bela Luboši v Draculovi. Drastické, hrůzostrašné věci mi nikdy neimponovaly.


Jaké to je být v Twilight tím nejstarším, když ve skutečnosti nejsi od ostatních herců věkově moc vzdálený?

No, ve smyslu mého skutečného věku je to pravda: Nejsem o moc starší než jako velký brácha pro Roberta Pattinsona, například. Ale co se týče věku našich postav, mně je 350 let, zatímco Edwardovi jen kolem 100. Takže Carlisle má tu životní zkušenost, nebo neživotní, která z něj dělá přirozeného patriarchu. To je něco čeho si na něm možná nevšimnete na první pohled, ale můžete to vidět v jeho chování a v tom, jak se ostatní chovají k němu. Pomáhá mi, že jsem taky otec, myslím, že to měli producenti v úmyslu už od začátku. Nikdy to pro mě nebyl problém.

Jaké to je být součástí tak obrovského ženského fenoménu?

Myslím si, že tyto filmy mají i fanoušky ze řad mužů, obzvláště teď,, když se příběh stává více akčním. Ale já miluju ten fakt, že Twilight je něco, co oslovuje zejména ženy. To jsem měl na knihách rád už od počátku. Vyrůstal jsem se sestrami, takže vím, jaké to je žít ve světě, který je v tolika směrech mužský. Rád vidím kino naplněné ženami, které si užívaj příběh, jenž se dotýká přímo jich. Jsem rád, že jsem toho součástí.

Jaké otázky ohledně těchto filmů dostáváš nejvíce?

Většinou lidé chtějí slyšet historky o natáčení a o práci s ostatními herci. Zajímá je, jaké to je pracovat na setě - víc než fanoušky zajímá normálně. A tou odpovědí je, že na filmech pracujeme velmi tvrdě. Snažíme se užít si to, a to se nám daří, ale víme, jak moc tyto filmi diváci milují - a proto to bereme opravdu vážně.

Nebudeme se tě ptát, jestli si Team Edward nebo Team Jakob…

Tahle otázka je vlastně nejčastější, kterou mi lidé dávají. (smích) Ale jistěže jsem tým Edward, je rodina.

…ale kdyby sis ty osobně měl vybrat jestli být upírem nebo vlkodlakem, co by to bylo?

Upír, jednoznačně. Líbí se mi ta představa druhého života a možnosti neustále se o něm učit.

Ale byl bys laskavý, hodný upír?

Rozhodně! (smích) Vegetarián!
Konec velké lásky!

20. března 2011 v 18:25 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Kočka ze ságy Twiligt je nejspíš znovu volná!


Podle mě je to falešnej poplach, ale i přesto mě to dost zarazilo. Tuto zrávu zvěřejnila na internutu stránka -Koktail.pravda.sk-

Fešanda zo ságy Twilight je znovu voľná. Rozišla sa s Jonasom

SITA | 18. marca 2011 10:02

Americká herečka Ashley Greene a spevák Joe Jonas, ktorí spolu chodili od minulého leta, už netvoria pár.


zdroj: KOKTAIL.PRAVDA.sk

Four Twilight

19. března 2011 v 12:37 | ChriSthy Cullen

Twilight


Oficiální úvodní plakát v Německu k první části Breaking Dawnu.Animačka >>>Renesme

18. března 2011 v 19:26 | ChriSthy Cullen |  Foto galerie

Mackenzie Foy

Photoshoot

Takže se chci omluvit ale ty obrázky se dát nemohu, protože jsme překročila limit a než to vyčistím a pročistím dám se místo toho video s tím překrásným photoshootem.

Renesme je na těch fotkách naprosto kouzelná!Zlaté maliny

18. března 2011 v 18:46 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Výsledky Zlaté maliny!!!


Jak je tradicí, Udělování Zlatých malin bylo den před udáváním Oscarů.

Výsledky byly vyhlašovány v satirické ceremonii v Barnsdall Hollywood v Divadle v 19:30 v sobota 26. února 2011 - již tradiční noc před Oscary.

Dalším velkým "vítězem" (pokud je to správný výraz, když mluvím o těchto cenách) byl film Sex ve městě 2, která získala zlatou sošku za nejhorší pokračování. Strašně moc bych se divila kdyby přeci jen "vyhrála" sága Twilight Eclipse!

Nejhorší film 2010
Poslední vládce větru

Nejhorší herec 2010
Ashton Kutcher (Killers a Valentýna)

Nejhorší herečka 2010
Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis a Cynthia Nixon (Sex ve městě 2)

Nejhorší herec ve vedlejší roli 2010
Jackson Rathbone (Poslední vládce větru a Twilight Saga: Eclipse)

Nejhorší herečka ve vedlejší roli 2010
Jessica Alba (The Killer Inside Me, Little Fockers, mačetou a Valentýna)

Nejhorší yyužití 3-D (Zvláštní kategorie pro rok 2010!)
Poslední váldce větru

Nejhorší parta 2010
Sex ve městě 2 Cast

Nejhorší režisér 2010
M. Night Shyamalan (Poslední vládce větru)

Nejhorší scénář 2010
Poslední vládce větru (Napsal M. Night Shyamalan)

Nejhorší remake 2010
Sex ve městě 2


Ashley se přiznala

18. března 2011 v 18:35 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Ashley je workoholička!


Sama o sobě: Jsem workoholička!

Ashley se přiznala v rozhovoru pro časopis Teen Vogue. "Jak nemám co dělat, mám pocit, že se zblázním," řekla Ash. Odkdy se stala slavnou po celém světě neváhá přijímat i jiné nabídky na účinkování na jiných projektech.

Mohli jsme ji vidět v kanadským hohoru Summer's Moon (2009) či v americkém dramatu Skateland (2010). Tento rok se do amerických kin dostane i snímek A Warrior's Heart, kde si zahrála po boku kolegy z Twilight sagy Kellana Lutze. Mimo to pracovala během uplynulých roků i jako modelka.

Jedním z důvodů, proč si odmítá dát pauzu je i fakt, že nechce propásnout žádnou příležitost."Tento průmysl se nikdy nezastaví. Teď jsem v úžasný pozici a dveře jsou pro mě otevřené. Bylo by nerozumné vzít si měsíc volna. Přece je tolik lidí, který by zabíjeli, aby mohli být v mojí kůži!," dodala hvězda.

Zemětřesení - Japonsko

18. března 2011 v 16:59 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Zemětřesení a následující vlna tsunami ohrozila Breaking Dawn


"Japonská apokalypsa" jak jí nazývají média, málem postihla a ohrozila natáčení čtvrté pokračování Twilight ságy.

Silné zemětřesení, které v pátek ráno zasáhlo Japonsko, následovala obrovsky silná vlna tsunami! Ta se zvedla až do výšky 7(!) metrů a ohrozila celé pobřeží Tichého oceánu! S ním i kanadský Vancouver, kde se právě natáčel další díl ságy Twilight, Breaking Dawn.

Celý filmový štáb, včetně hvězd Kristen Stewart a Taylora Lautnera, musel být kvůli hrozivé smrtící vlně evakuován!

Ačkoli se nikomu nic nestalo, zavládla mezi umělci panika. Tinsel Korey, která ve filmu hraje Emily Young na svůj twitter napsala: "Evakuují nás kvůli tsunami, jestli je tohle můj poslední vzkaz, chci vám všem říct, že vás miluju! Končím!"

Další herec pak svým přátelům poslal SMS: "Jestli je tohle konec, tak musím říct, že jsem žil dobrý život a děkuju za všechno, co jsem kdy dostal. S láskou...!"

Zemětřesení a následná tsunami zdevastovaly celé severovýchodní Japonsko a víc než 50 zemí v Pacifiku bylo varováno před hrozícím nebezpečím v podobě obří vlny řítící se oceánem. Počet obětí stále stoupá!


                                                                                                 ZDROJ: BRAVO.cz

Katastrofa, která zasáhla Japonko je teď nejvíce diskutovaná událost!

Počet obětí stále roste a už převýšil číslo 6 000! Nejvíce se lidé obávají jederné elektrárny, nejenže jim zemetřesení zdevastovalo vše co znali, ale následná vlva tsunami vše spláchla a odnesla. Výbuch jaderné alektrárny by už byl moc. Lidé se ale i přesto obávají. Katastrofu jaderné elektráry přirovnávají k havárii, která se přihodila 26. dubna 1986 - ČERNOBYL-

Kristen a Rob = Láska

18. března 2011 v 16:34 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Láska na první pohled

Stejně jako tisíce fanynek okouzlil Robert Pattinson i Kristen Stewart hned při prvním setkání...

Na den, kdy se hvězdy ságy Twilight uviděli vůbec poprvé, vzpomíná režisérka prvního dílu Stmívání Catherine Harwicke: "Kristen seděla u mě doma v jídelně a já pochybovala, jestli má Edwarda skutečně hrát Robert. Zdál se mi moc depresivní."

"Probírali jsme se fotkami dalších adeptů," vypráví Cahterine: "Kris pořád držela Robovu fotku a říkala, že k němu cítí magickou přitažlivost, že to musí být on."

"Smála jsem se jí, že je to láska na první pohled a ona souhlasila," vzpomíná ještě režisérka s tím, že Kristen jí musela slíbit, že se do slavného upíra v žádném případě nezamiluje: "Bylo jí jen sedmnáct a jemu už 21!"

"Šla jsem za ním a říkám mu: ´Kris je ještě pod zákonem, jestli na ni sáhneš, jdeš do vězení!´ A donutila jsem ho přísahat na Bibli, že si jí ani nevšimne. Lásce ale člověk neporučí. Jsou nádherný pár," dodává s dojetím Catherine.


People's Choice Awards

16. března 2011 v 14:19 | ChriSthy Cullen

Twilight bodovala....

Upírská série posbírala na slavnostním večeru co mohla.

Kristen rozdrtila takové mega stars filmového plátna, jako jsou například Julia Roberts, Jennifer Aniston nebo dokonce Angelina Jolie. A samozřejmě zato vděčí své roli krásné Belly v Twilight.

Při děkování pronesla "Nikdy jsem na People's Choice Awards nebyla, ale teď začnu chodit pravidelně"!

Rob už takové štěstí neměl. Ocenění nejlepší herec získal Johny Depp.Premiéra Water for Elephants

16. března 2011 v 14:07 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Konečně premiéry celovečeráku WtE

Pro srovnání...


Amerika

USA 22.4.

Argentina 28.4.

Brazílie 29.4.

Jamajka 20.4.

Mexiko 29.4.

Venezuela 1.7.


Afrika

Egypt 27.4.

Izrael 28.4.

Pákistán 29.4.


Pacifik

Austrálie 12.5.

Hong Kong 5.5.

Japonsko 5.5.

Nový Zéland 12.5.


Evropa

Rakousko 29.5.

Česká republika/Slovensko 12.5.

Francie 4.5.

Polsko 6.5.
Kellan jako model!

2. března 2011 v 16:10 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Kellan jako model!

Na světe je nová kolekce Kelvina Cleina s Kellanem Lutzem! A Kellan na těch fotkách vypadá vážně skvěle!Další úsěch na něj čeká při následujícím navrhování nové kolekce pro Dylana George!

Móda není jen holčičí doménou. Do navrhování se pustil i Kellan Lutz, neboli Emmett Cullen z Twilight ságy.

V tomto roce se na trh dostane nová kolekce pánských džínů Dylan George, a právě na jejich kolekci se bude spolu s majitelem Danielem Guezem podílet i Kellan.

"Je to naprosto super! Já budu navrhovat vlastní kolekci!? Jde mi z toho ještě hlava kolem," přiznal se. "Mám rád všechno kreativní, vždycky jsem se chtěl k módě dostat. Vždycky jsem rád kreslil, ne žádné abstrakce, ale právě módu."


Řada, kterou bude Kellan (25) spoluvytvářet, se bude jmenovat Abbot & Main by Dylan George, a kromě džínů bude obsahovat i pánská trička a svetry. A jak budou vypadat? Kellan prý nemá rád příliš plandavé kalhoty a moc výrazné zadní kapsy, navíc se prý volné džíny nelíbí holkám, takže směr je jasný.

Určitě by chtěl vytvořit jedny rovné slimky, nejlépe v ocelově šedé barvě. Takové jsou jeho nejoblíbenější.

"Mám rád džíny, které vezmete na každou příležitost. Nemusí být nijak výrazné, ale mám rád aby dokonale seděly. V jednoduchosti je krása," představuje svou vizi. "Trička má nejraději do "V" a v barvách jako jsou námořnická modř, šedá, olivově zelená a černá, které mu připomínají západ slunce v Arizoně."

Kolekce by měla být na světě letošní podzim a značka Dylan George si od ní po tříleté odmlce hodně slibuje.Nikki na webu

2. března 2011 v 16:00 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Niiki Reed konečně aktualizovala svá webová stránky!

Mrkni -zde-


Co uvidíme v part 1?

2. března 2011 v 15:55 | ChriSthy Cullen |  Novinky

''BD"

Natáčení posledního dílu ságy Twilight už je v plném proudu. Fotografové zachytili Roberta Pattinsona ve Vancouveru při cestě "na plac" v bundě s moc hezký logem.


Poslední díl Rozbřesk uvidíme v kinech rozdělený na dvě části. Tvůrčí tým se teď nachází v kanadském Vancouveru, kde se točí exteriéry. Uplynulý víkend je tam zachytili fotografové Roberta Pattinsona a některé další herecké hvězdy z obsazení filmu, jak prchají z letiště do hotelu.Podle dosavadních informací ve filmu uvidíme:

- Bellu jak nakopne Jacobovo pozadí xD
- Bellu při novém způsobu lovu upírů
- Jacoba jak zaučuje vlčí děti
- něco o rumunských upírech
- scény z Aljašky
- šťastnou rodinnou scénu, když už děti povyrostly
- trénink mentálních technik v podání Belly
- Edwardovy flashbacky
- svatbu
- finální scénu, tedy dva krásné mladé lidi válející se na louce


Kristen jako Sněhurka

2. března 2011 v 15:50 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Kristen - o5 nová role!

Když jsem tuto zprávu četla jen jsem kroutila hlavou. Kristen se pořád hrnou nové a nové nabídky na natáčení. Sláva kterou získala díky Twilight sáze jí je k velkému prospěchu a vede ji k ohromné slávě!Byla vybrána pro roli ve filmu "Sněhurka - Snow White and Huntsman". Oznámil to časopis "The Hollywood Reporter" >>> " Kristen Stewart je první volbou pro studio Universal Picture pro hlavní roli Snow White".A máme se na co těšit! Snímek totiž bude mít nastarosti autor veleúspěšného trháku "Alenka v říši divů", Joe Roth.
Ashley pro časopis Mark

2. března 2011 v 15:42 | ChriSthy Cullen |  Foto galerie

Ashley nafotila krásné fotky pro modní časopis Mark na jarní kolekci 2011.

Ash se bude stěhovat

2. března 2011 v 15:18 | ChriSthy Cullen |  Novinky

"V Hollywoodu je nuda!"


"Mám dost nafoukaných a namyšlených celebrit!"

Ashley se odstěhovala do Hollywoodu hned potom co dokončila studium na střední školy a začala se naplno věnovat své herecká kariéře. Životní styl VIP ji však už vážně otravuje.

"Ať se hnu kamkoliv, jsme neustále pod dohledem novinářů. Nemám soukromí a navíc si myslím, že Hollywood je nudné město plné závistivých lidí", svěřila se nedávno Ash médiím.

Ashley ale hned začala s radikálním řešením - Odstěhovat se!!!
"Už jsem se byla poohlídnout na pár apartmánu v New Yourku a jeden mě vážně okouzlil!". Svůj byt v L.A., ale prodávat nebude, alespoň prozatím. "Nechám si ho a nejdřív budu žít napůl v NY a napůl v Hollywoodu.", usmívá se Ash.

Co ji asi drží v Los Angeles? Že by její láska Joeu?

V budoucnu vidí Ash svůj život probíhat na Východním pobřeží napořád. "New York je skvělé město. Inspirativní. A navíc so myslím, že časté přesuny letadlem nejsou zdravé pro mého psa!", dodáva Ashley.

Z Los Angeles...

... do New Yorku!


Luxusní byty v New Yorku >>>