Únor 2011

New photoshoot Ashley Greene

14. února 2011 v 16:07 | ChriSthy Cullen |  Foto galerie

Ashley má new fotečky pro časopis Elle...

272
273
274
275
276
277
278

Taylor slaví !

11. února 2011 v 16:31 | Siara Cullen |  Novinky

Taylor Lautner slaví své 19 narozeniny


Narodil se 11.2.1992 v Grand Rapids v Michiganu v USA ve znamení Vodnáře.


V 6ti letech začal dělat karate. v 8 letech reprezentoval svou zemi a získal tři zlaté medaile. Kromě karate má rád i fotbal a baseball.


Ačkoli miloval karate, už v sedmi letech okusil hraní. Hrát ho bavilo a tak požádal své rodiče, aby ho v tom podporovali. Právě s rodiči objížděl různé konkurzy. Dokonce se kvůli synově snu přestěhovali do Los Angeles.

Hrál ve filmu Dobrodružství Žraločáka a Lávovky, v seriálu Kalifornské léto, Dvanáct do tuctu...

Největší průlom v jeho kariéře, ale nastal až v roce 2008, kdy dostal roli vlkodlaka Jacoba Blacka v Twilight sáze

!!! ♥ Všechno nejlepší Taylore ♥ !!!

Taylorek 19 =)

Wolfpire

11. února 2011 v 14:13 | ChriSthy Cullen |  Novinky
271

Přeložený text: Část psí, část chladná, Vlkopír umožňuje Twilight fanouškům zastavit zveličování, zda jsou v Teamu Jacob nebo v Teamu Edward.


Kristen je prý skvělá kuchařka :)

11. února 2011 v 14:07 | ChriSthy Cullen |  Novinky

>>Kristen a vaření :)

Kromě ságy Twilight se herečka také objeví ve filmovém zpracování novely Jacka Kerouacka Na cestě...

Tam si Kristen (20) zahrála po boku Garretta Hedlunda (26), který na sebe v nedávné televizní show prásknul: "Jednou jsem na natáčení vařil tortilovou polévku. Dopadla hrozně, Kristen je toho svědkem. Nikdo jí nejedl! Jsem velmi špatný kuchař."

270

Garrett Hedlund (26)


Kristen se smíchem souhlasí: "Bylo to opravdu šílené, ani nevím, k čemu bych tu odpornou hnědou hmotu přirovnala. Bylo to slizké a velmi nevábně to zapáchalo!"


To filmová Bella je v kuchyni mnohem zručnější: "Od malička jsem vařila mé rodině. Pečení mě nebaví a ani mi nejde, ale vaření je super. Užívám si to."


Zároveň ale přiznává, že dřív se za své kuchařské výtvory dost styděla: "Neodkázala jsem si představit, že bych uspořádala party a všichni by na ní jedli mé jídlo. Bála bych se, že jim nechutná. Teď vím, že to tak není, že si ho každý užívá a domácí večere si dopřáváme docela často."


Welcome To The Rileys

11. února 2011 v 13:57 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Kristen zase točí!

Kristen Stewart si teď sice může užívat pozici hvězdy, protože díky Stmívání ji doslova žeru teenageři (dobře, spíš teenagerky) po celém světě, ale namísto toho, aby kalila na večírcích a flákala se, raději točí a nebojí se ani trošku složitějších látek. Ve Welcome to the Rileys si zahraje mladou dívku, jež má problémů víc než dost, ale jednoho dne narazí na starší manželský pár, který na tom je ještě mnohem hůř. Zemřelo jim totiž dítě a oba ztratili důvod spolu vůbec být. Brzy se ale zdá, že právě problematická dospívající holka je přesně tím, co ti dva potřebují k tomu, aby se k sobě vrátili zpátky. Welcome to the Rileys bude nejspíš filmem, který dá hodně prostoru hercům a i když se v něm žádné superhvězdy neobjevují, herecké obsazení rozhodně není špatné a takový James Gandolfini mnohokrát ukázal, že svou práci umí zatraceně dobře. Syn Ridleyho Scotta za kamerou snad dobře poslouchal tatínkovy rady, takže uvidíme, jak se mu zadaří. Jeho historicko komediální gangsterka Plunkett a Macleane špatná nebyla.


267

Svádění starších mužů, smyslné kousání do rtu a sexy tanečky. Kristen tak jak ji neznáme! Co dřív viděl jen Robert, uvidějí všichni diváci...

Ve svém filmu Welcome To The Rileys  (premiéra v ČR není známá) hraje Kristen 16ti letou striptérku a ukazuje víc, než na co jsme u "slušňačky" zvyklí!


268

269

Trailer >>


The Runaways

11. února 2011 v 13:40 | ChriSthy Cullen |  Novinky

>> The Runaways


Příběh ze 70. let o první dívčí rockové skupině vůbec. Samotářka Joan Jett (Kristen Stewart 20) se potkala se studentkou Cherie Currie (Dakota Fanning) a rozhodly se, že společně založí kapelu, sestavenou jen z dívek. Dospívající holky začnou experimentovat s drogami, sexem, snaží se přežít a vyrovnat se s úspěchem. Bude se jim dařit, ikdyž přijdou problémy s penězi?

V kině ste to mohli vidět od 2.9.2010

264

Kristen si zahrála srsnou frontmenku kapely což prý nebylo nic jednoduchého. Kristen totiž nedávno přiznala, že "přehodit" se z citlivé Belly na drsnou Joan byla opravdová dřina a navíc na to měla jen velmi málo času...

Zdá se ale, že na filmovém plátně není nic poznat. The Runaways měl již premiéru na filmovém festivalu nezávislých filmů v Sundance a sklidil nadšené ovace.


265

266

Producentem byl Michael Shannon (36)


Trailer:


Rob o sobě...

11. února 2011 v 13:20 | ChriSthy Cullen |  Novinky
263

Kristen trpí komplexen z pocení

11. února 2011 v 13:08 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Proč se Kristen tak potí?


Vidět Kristen jak se usmívá na novináře, je skoro zázrak. Teď už konečně víme proč! Interview ji prý natolik vyvádí z míry, že se z nich vždy celá orosí. Nepomůže snad ani ten nejsilnější antiperspirant! "Když se cítím pod tlakem, začnu se šíleně potit," vysvětluje herečka a dodává: "Proto se snažím být protivná, abych všechny odradila od dalších otázek, a rozhovor tak měla co nejrychleji za sebou."


262

Isabella - Edward

11. února 2011 v 12:12 | ChriSthy Cullen

Jména Isabella a Edward


Našla jsem zajímavý článek o jménech pro děti, takže ho sem musím dát :)


Isabella - toto jméno se v ČR nevyskytuje mnoho, 147 obyvatel ČR se pyšní tímto jménem. Je hebrejského původu a v českém kalendáři připadá na 11. dubna.


Edward - 602 občanů nosí jméno našeho oblíbeného upíra Edwarda (jen se píše s jednoduchým v). Jméno je původem z Anglosaska. Má také význam jako ,,bohatý strážce". Skládá se ze slov éad ("štěstí, blaho") a weart ("strážce").


Při výběru jména pro svého potomka se rodiče nejčastěji ohlížejí na své předky, přátele, žebříčky popularity, ale také na své filmové hrdiny. Vypovídá o tom i nejoblíbenější dívčí jméno ve Spojených státech. Poprvé v historii se jím stala Isabella. Podle odborníků je to především zásluhou hlavní hrdinky knižní a filmové ságy Stmívání.


Isabella na prvním místě žebříčku nejoblíbenějších dívčích jmen vystřídala Emmu, která klesla na druhou pozici. Do první pětice populárních dívčích jmen se dostaly i Olivie, Sophie a Ava.


Mezi chlapeckými jmény výrazně vzrostla oblíbenost Cullena. Stejné příjmení nosí v sáze Stmívání nesmrtelný upír a milenec Isabelly. Loni se stalo 485. nejčastěji dávaným jménem a posunulo se na žebříčku o 297 pozic dopředu.

První místo si už 11 let drží Jacob. Za něj se v první pětce seřadili Ethan, Michael, Alexander a William.


U nás vede Tereza a Jan

Češi jsou při výběru jmen přízemnější. Holčičím jménům již dvanáct let vévodí Tereza. Za ní pak následuje Anna, Eliška a Natálie s Karolínou.

Mezi chlapeckými jmény si po dvou letech opět vybojoval prvenství Jan, který tak přeběhl Jakuba. Za nimi pak následují Tomáš, Lukáš a Filip.

Třeba i u nás budou na dětských hřištích pobíhat brzo malé Belly, Edwardi a Jacobové. :)


Hot or Not na měsíc únor

9. února 2011 v 18:20 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Co myslíte, líbí se vám oficiální fotka Breaking Dawnu?


261

Kolik si vydělávají Twilight stars?

9. února 2011 v 18:06 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Kdo si kolik vydělává? Kdo je navrcholu žebříčku a kdo naopak až dole?Naše Twilight hvězdy se v něm ukázali taky a překvapivě vede Taylor Lautner, kterej má větší honorář než Rob nebo Kristen!

Taylor se vyšplhal až na deváté místo nejvíce vydělávajících hvězd Hollywoodu za rok 2010! Kristen se umístila s $28.5 milliony na 13. místě a Rob zaostává až na 15. místě! To je šok!

Kristen si loňským natáčením navýšila konto o 28,5 milionů dolarů a Robert o jeden milion méně.

Redaktor magazínu Vanity Fair, který žebříček uvádí, Peter Newcomb, řekl: "Taylor je pravděpodobně nejvíce vydělávajícím teenagerem v součastnosti. Jeho první honorář byl mnohem, mnohem nižší."

"S úspěchem filmů, které natočil, se ale agenti filmových studií vrací a nabízí mu už mnohem lukrativnější honoráře."

Tak jako tak, úspěch, kterým se do povědomí dostali herci Twilight ságy, nese své ovoce, a Kristen Stewart se pro rok 2010 stala nejvíce vydělávající hollywoodskou celebritou mezi ženami.


Top 20

1. James Cameron - $257 million
2. Johnny Depp - $100 million
3. Steven Speilberg - $80 million
4. Christopher Nolan- $71.5 million
5. Leonardo DiCaprio - $62 million
6. Tim Burton - $53 million
7. Adam Sandler - $50 million
8. Todd Phillips - $34 million
9. Taylor Lautner - $33.5 million
10. Robert Downey Jr. - $31.5 million
11. Will Smith - $29 million
12. Joe Roth - £28.5 million
13. Kristen Stewart - $28.5 million
14. Jerry Bruckheimer - $27.5 million
15. Robert Pattinson - $27.5 million
16. Jason Blum and Oren Peli - $26.5 million
17. Tyler Perry - $25 million
18. Jennifer Aniston - $24.5 million
19. Jon Favreau - $24 million
20. Nicolas Cage - $23.5 million


Nový filmový plakát WfE

6. února 2011 v 16:08 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Další bombovej plakát Water for Elephants =)


260

Bellina ukolébavka

6. února 2011 v 15:58 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Někde jsem narazila na Bellinu ukolébavku a thak sem si jí pustila a musela jsem ji sem dát, neboť je upe bestová =D ..... googlovala jsem dál a našla jsem ji i s českým textem >bOoOmBa< =)

Dám vám sem trošku více verzí...x)


Hraná na pianu beze slova...Anglický text...Tady zpívaná anglicky >>>


Je tho tha verze ze který je tho převzatý a upravený... teda myslím=)


A konečně s českým textem >>>


Then text je uplně krásnej podle mě...♥♥♥Nové Fotky Roberta

6. února 2011 v 15:45 | ChriSthy Cullen |  Foto galerie

Tady jsou thy nejpovedenější a podle mě nejpěknější fotky vybrané v photoshotu pro TV Week Shoot... >>>


249
250
251
252
253
254
256
257
258
259

Nové záhlaví

6. února 2011 v 15:23 | ChriSthy Cullen |  záhlaví s twilight

Thak jsem přišla na novou techniku a ted pořád vytvářím thak tady máte mou prácičku...komentík by potěšil =)

244

Alice and Jasper ♥


245

-Ashley Greene-
246

Edward ... no trošku jsem si s ním pohrála =))247

___Nikki Reed___248

Twilight


Kdybyste někdo měl zájem o vytvoření obrázku písněte do komentíků, mileráda vám pomůžu. Nemusí se tho týkat jenom tématiky Twilight. x) Vaše ChriSthy ♥
Rob & Kristen

2. února 2011 v 18:52 | ChriSthy Cullen |  Foto galerie
239

240

241

242

243

Belly pokoj

2. února 2011 v 18:44 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Bellyn pokojík :)


238

Název Stmívání

2. února 2011 v 18:21 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Proč se Stmívání jmenuje Stmívání???


237


,,Stmívání nebylo snadné pojmenovat. Když jsem začala rozesílat ukázky, pojmenovala jsem to Forks pro nedostatek lepšíh nápadů. První věc, kterou mi má manažerka poradila, bylo že se název musí změnit. Pohrávali jsme si se spoustou rozmanitých názvů, a ani se nezdálo, že vyjadřuje tu správnou atmosféru. Řešili sme to přes e-maily asi po týden. Slovo Stmívání bylo na seznamu "slov s atmosférou." které sem jí poslala. Ačkoli tahle slova znamenala, že budou použité v kombinaci s něčím jiným, slovo stmívání vynikalo pro nás obě. Rozhodli jsme se to vyzkoušet, po nějaké době projednávání, to začalo účinkovat na nás obě. Není to absolutně perfektní, abych řekla pravdu. Nemyslím si, že existuje dokonalý název pro tuhle knihu (nebo pokud tu je, nikdy jsem ho neslyšela). Když jsem se podívala na názvy ostatních zemí stálo tam: Německo - Bis zum Morgengrauen - to znamená - "až do svítání", nebo "kousnutí" (když přidáte písmeno s a vytvoříte slovo Biss = kousnutí), Finsko - "pokušení", Francie - "okouzlení", Japonsko - (které Stmívání rozdělilo do tří oddělených knih) - "Kluk kterého miliji je upír", "Krev chutná žalem", a "Upíří rodina v temnotě."


236

Jak žije Peter Facinelli

2. února 2011 v 13:39 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Peter Facinelli

Ve dne bojuje se zákeřnými upíry. Když ale ,,Twilight" star Peter Facinelli dorazí domů, čeká ho nekonečná pohoda rovnou se čtyřmi holkami - ženou Jennie a dcerami Lucou, Lolou a Fionou. ,,Každý den společně hrajeme hry nebo se stulíme na gauč, jíme popcorn a sledujeme filmy na DVD," vypráví blaženě bývalá hvězda z ,,Beverly Hills 90210"


229

230

"Mít děti vám přináší radost, spojuje vás a povznáší na vyšší úroveň," říká Garth (ve svém obývacím pokoji se svou rodinou). "My jsme teď skupina, a ne jen pár."


231


Krom toho prý také k smrti ráda vaří a nejraději ve své super vybavené kuchyni hostí celou rodinu nejednou. ,,Zbožňuju, když se sesedneme k velkému stolu a jídlo si pěkně vychutnáváme. Nejraději u nás baštíme špagety." prozrazuje Jennie. S plnými břichy pak není daleko od toho, usnout spokojeně na gauči - však k takovému šlofíčku XXL sofa úplně vybýzí! Pro herečku je zkrátka prioritní vytvořit pro svou rodinu útulné hnízdečko co nejdál od rušného showbyznysu. ,,Snažím se své děti držet od zábavního průmyslu tak daleko, jak jen to je možné," přikyvuje. A k tomu je vila v severním Hollywoodu naprosto ideální. Šest ložnic s obrovským bazénem ke štěstí dokonale stačí. Ale důležité pro ni a manžela Petera bylo něco jiného. ,,Dům je dělaný na míru velké rodině s dětmi," vysvětlují realitní makléři a dodávají: ,,Je velice prostorný, prakticky řešený a velká zahrada nebízí možnost narušeného odpočinku stejně jako zábavy. Také se nachází v bezpečném prostředí." Přímo vedle ní bydlí bývalá představitelka ,,Buffy, přemožitelka upírů" Sarah Michelle Gellar, se kterou si vzájemně hlídají děti, když je to zrovna třeba. ,,Nejradši si hrají u Petera a Jennie říkají rodinní známí a dodávají: ,,Lola je totiž neuvěřitelně pyšná na svůj růžový princeznovský pokojíček!" Právě z těchto dnů čerpá herečka všechnu energii. ,,S manželem oba tvrdě pracujeme. Proto tolik zbožňuju víkendy, kdy se konečně sejde celá rodina pohramadě. Jejich blízkost m nabíjí ohromnou energií a štěstím, které pak zužitkuju během natáčení," dodává ,,Kelly Taylor".

Jennie Garth

232

233

234

235
zdroj: INTOUCH

Rachel Lefevre

2. února 2011 v 12:57 | ChriSthy Cullen

Rachel Lefevre


Rachelle Marie Lefevre se narodila 1 února 1979 v Montrealu, Québecu, v Kanadě. Nyní jí je 32 let. Její otec je učitel angličtiny a její matka je psycholog. Studovala výtvarná umění v Dawson's College, divadlo For Two Summers ve Walnut Hill škole v Natick's, Massachusetts a promovala v Education a Literature v McGills Universite.


222


Jakmile dokončila školu rozhodovala se mezi dalším studiem, a nebo herectvím. Šla za svým snem. Poprvé dostala roli v roce 1999, poté na čtyři roky zmizela lidem z očí a v roce 2003 se objevila na plátnech kin. A nyní je její největší rolí Viktorie v americkém filmu Twilight.


Zahrála si ve filmech: Twilight, What about brian, Hlava v oblacích, Čarodějky, Podvodnice, Lásce neutečeš, Jane má schůzku, Milujte svého zabijáky, Vlkodlak Tommy ...


223

224

225

226

227

228