Leden 2011

Twilight nominováno na Zlatou malinu!!!

25. ledna 2011 v 15:39 | ChriSthy Cullen

Nečekaný propadák!!!


Jako každý rok nás čekají ceny Zlaté maliny a už jsou venku všechny nominace. Kdyby někdo náhodou nevěděl - cena Zlatá malina je ocenění za nejhorší filmové počiny roku.


Největší překvapení pro mě bylo hned u první nominace a když sem četla dál byla jsem naprosto zaskočena! Twilight je součástí téměř všech kategorií. Ať už je braný jkao celý film nebo jsou nominováni herci zvlášť. Podívejte se sami a posuďte sami. Souhlasíte s nominacemi?


Podle movie znalců je jedním z nejhorších snímků roku 2010 film Twilight sága: Zatmění, který napříč kategoriemi posbíral 8 z deseti nominací.

Mezi další, podle kritiků příšerné filmy, se pak řadí například Sex ve městě 2, Nezapomeň na mě, kde si hlavní roli zahrál Robert Pattinson nebo snímek Gulliverovy cesty, který je v našich kinech ani ne týden.


Nejhorší film

Exmanželka za odměnu
Poslední vládce větru
Sex ve městě 2
Twilight: Zatmění
Tupíři


Nejhorší herec

Jack Black - Gulliverovy cesty
Gerard Butler - Exmanželka za odměnu
Ashton Kutcher - Vrahouni, Na sv. Valentýna
Taylor Lautner - Twilight: Zatmění, Na sv. Valentýna
Robert Pattinson - Nezapomeň na mě, Zatmění


Nejhorší herečka

Jennifer Aniston - Exmanželka za odměnu, Záměna
Miley Cyrus - Poslední píseň
Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis and Cynthia Nixon - Sex ve městě 2
Megan Fox - Jonah Hex
Kristen Stewart - Twilight: Zatmění


Nejhorší herečka ve vedlejší roli

Jessica Alba - Na sv. Valentýna
Cher - Varieté
Liza Minnelli - Sex ve městě 2
Nicola Peltz - Poslední vládce větru
Barbra Streisand - Fotři jsou lotřiNejhorší herec ve vedlejší roli

Billy Ray Cyrus - Chůva v akci
George Lopez - Chůva v akci
Dev Patel - Poslední vládce větru
Jackson Rathbone - Zatmění
Rob Schneider - Machři


Nejhorší "zneužití" 3D technologie

Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty
Souboj titánů
Poslední vládce větru
Louskáček 3D
Saw 3D


Nejhorší herecké obsazení

Jennifer Aniston a Gerard Butler - Exmanželka z odměnu
Josh Brolin a Megan Fox - Jonah Hex
Všichni herci ve filmu Poslední vládce větru
Všichni herci ve filmu Sex ve městě 2
Všichni herci ve filmu Twilight: ZatměníNejhorší režisér

Jason Friedberg a Aaron Seltzer - Tupíři
Michael Patrick King - Sex ve městě 2
M. Night Shyamalan - Poslední vládce větru
David Slade - Twilight: Zatmění
Sylvester Stallone - Expendables: Postradatelní


Nejhorší scénář:

Poslední vládce větru
Fotři jsou lotři
Sex ve městě 2
Twilight: Zatmění
Tupíři


Nejhorší pokračování série nebo remake (kombinovaná kategorie)

Souboj titánů
Poslední vládce větru
Sex ve městě 2
Twilight: Zatmění
Tupíři


Fotky Water For Elephants

24. ledna 2011 v 19:36 | ChriSthy Cullen

Další nálož foteček z natáčení WfE ...


208

209

210

211

212

213

215

216

217

218

219

220214214

Rov vs. Dan

24. ledna 2011 v 17:29 | ChriSthy Cullen

      Rober Pattinson                                     Daniel Radcliffe

206
207


Rob & Láska

Robert Pattinson a Kristen Stewart k sobě nerozlučitelně patří. To si myslí fanoušci, kteří šílí když je spolu vidí, protože Rob hraje v ,,Twilight" po boku Kristen. Tak asi proto jsou pro nás (fans) tak neuvěřitelně dokonalý pár. Ve skutečnosti to tak ale asi není. Zatím stále není jisté jak to mezi nimi je. Jednou jsou jako zamilovaný pár a poté se zase k sobě vůbec neznají. Je však jasné, že Robovi to ani moc nevadí a je rád zato jak to mezi nimi je. O jiné Robově lásce není slechu ani vidu.


Dan & Láska

Daniel o lásku nestojí, alespoň to tvrdí. Nemá prý na přítělkyni čas a chce se plně věnovat své kariéře. Jeho poslední přítelkyně byla Laura O'Toole se kterou už nechodí.


Rob & Úspěchy

Rob se nejvíce proslavil díky ,,Twilight sáze" kde hraje jednu z hlavních rolí Edwarda Culena. Sága má 3 filmy a nyní se natáčí poslední čtvrté pokračování. Zahrál si také ve třech dílech ,,Harryho Pottera" mladého čaroděje Cedrika Diggoryho. Další jeho velká role je Tyler ve fimu Remember me (Nezapomeň na mě). Další roli měl v Království prstenu a další malé roličky v jiných filmech. Nyní točí film Water for elephants a zahraje si hlavní roli x)


Dan & Úspěchy

,,Harry Potter" to je postava která je s Danem spjata. Ve všech osmi filmech (poslední díl je rozdělen na dvě části) hraje Daniel hlavní roli. Vlastně s ní roste. Jiný větší role zatím nemá. Možná stojí za to zmínit Prosincový kluci role Maps. Film Legenda o mém synovi a jeho postava John nebo třeba Mark z fimu Agent z Panamy.


Rob & Rodina

O Robertově rodině sem toho moc nenašla jenom jsem zjistila, že s ní není za dobře. Jestliže máte nějaký informace tak plz pošlete na maila nebo dejte do komentů děkuji.


Dan & Rodina

Je jedináček, jeho otec je Alan Radcliffe literární agent a matka Marcia Gresham castingová režisérka. Právě díky svým rodičům získal svou první roli.


Twilight vs. Harry Potter


Celkem dlouho mi tohle vrtalo hlavou. Sama nevím co je lepší viděla jsem všechny tři díli Twilight a čtvrtý jsem četla. Filmy Harryho Pottera jsem myslím viděla zatím všechny i 1. část Relikvie smrti ta se mi moc líbila. Ale čísla mluví samy za sebe. Jen se potvrdilo, že se Potter v krátkodobých ohledech prostě musí sklánět před Twilight ságou, protože ta jej v Americe drtí co do zisků z půlnočních projekcí (24 vs. 30 milionů), z prvních dnů v distribuci (61 vs. 72). Tak to je síla!!!


Napište prosím do komentů kdo je pro vás lepší...x)


1. trailer

24. ledna 2011 v 13:32 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Trailer k 1. část Breaking Dawnu bude zveřejněn k příležitosti MTV Music Awards 2011

tedy 5. 6. 2011


...na internetu jezatím ke shlédnutí spousta fanmade...
Kellan Lutz - snowboarding

24. ledna 2011 v 13:21 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Kellan Lutz - snowboarding


Kellan miluje snowbording!

Snowbording vznikl jako zimní verze letních sportů, jako skateboarding nebo surfing. První pokusy o sjíždění sněhu na prkně se objevili kolem roku 1920. V roce 1965 Sherman Poppen spojil dvě lyže, ke špičce přimotal provázek a vytvořil tím první model snowboardu! Teď je snowboarding součástí zimních olympijských her.


204

205

zdroj: BRAVO

Stmívání se jí dostalo pod (na) kůži

24. ledna 2011 v 13:07 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Tetování Stmívání

Tak tohle je moc! Prodavačka Cathy je rozhodně nejhustší fanynkou Twilight!

Není kérka jako kérka, chtělo by se říct. No co, každý si na sebe nechá vytetovat, co je mu milé, co ho vystihuje a co se mu líbí.
Paní Cathy (49) se do Twilight ságy nejspíš zamilovala natolik, že si na tělo nechala vytetovat hned několik filmových motivů.

Rozhodně nejde jen o malou nenápadnou kérku filmového loga orámovaného růžovým trním. Když už, tak už!, řekla si asi Cathy a vzala to pěkně z gruntu.
Twilight hrdiny má vytetované přes celá záda, a tak pod tričkem nosí Bellu, Edwarda i Jacoba...

201

202

203
zdroj: BRAVO.cz

Taylor Lautne Našel konečně tu pravou?

24. ledna 2011 v 12:59 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Tay a Lily

Už od listopadu se mluví o tom, že Twilight star chodí s dcerou slavného zpěváka Phila Collinse...

Chvilku se sice zdálo, že šlo o pouhý klep, teď je ale zcela jasné, že Lily (21) a Taylor (18) jsou zamilovaný pár. "Potkali jsme je v restauraci," vypráví návštěvnice jednoho luxusního podniku v Hollywoodu.

"Drželi se za ruce a Taylor Lily něco šeptal do ucha. Ona se pořád smála a pak se zvedli a v obětí odešli. Mysleli si, že je nikdo nevidí," tvrdí ještě svědkyně.

Další zdroj z hercova blízkého okolí ale říká, že páru začínají krušné časy: "Taylor pořád natáčí a ikdyž za ním Lily často jezdí, někdy se nevidí i týden! Je to velmi těžké."

Hlavně pro filmového Jacoba. Jeho new girl si s ním totiž začala v době, kdy ještě chodila s kameramanem z týmu Stevena Spielberga, který byl zrovna v dalekém Novém Mexiku. Snad si tentokrát nenajde nikoho jiného!

200


Blondýnka Kristen

24. ledna 2011 v 12:31 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Kristen na blond

Hvězda Stmívání změnila barvu vlasů a na únorovém čísle módního magazínu Vogue se objevila s blond hřívou.

191

Je to změna k lepšímu?

Na titulce nového Vogue září Kristen nepřehlédnutelnou blond kšticí. Po tmavě hnědém sestřihu je to docela změna. Ale u Kristen vlastně nic nového. Už jsme ji viděly zrzavou, černovlasou, na krátko i s loknami.


V časopise ovšem nemluví ani tak o svém novém účesu, ale spíš o hraní, své slávě a své životní roli. A taky o tom, co právě teď dělá.


S blond vlasy a vyretušovanou tváří je skoro k nepoznání.

192"Samozřejmě natáčím," usmívá se Kristen. Před kamerou se znovu stává éterickou Bellou, které je pro ni prý čím dál tím větší inspirací. "Donutila mě víc přemýšlet, víc používat hlavu." A jak se těšila na samotné natáčení? "Je to jako vrátit se do školy a vidět po dlouhých prázdninách všechny své kamarády. Mám to zažrané pod kůží," vypráví nadšeně.


Kromě toho, že paralelně natáčí poslední dva díly Twilight ságy, Rozbřesk 1 a 2, začíná přemýšlet, do čeho investovat peníze, které už jí tahle upíří série vydělala. Nemyslí ovšem jen na sebe! Přemýšlí, komu by právě teď mohly její peníze pomoci.


Další foto>>>


193

194

195

196

197

198

199

Líbí se vám novej přeliv Kristen? x)


Bude svatba ?!

22. ledna 2011 v 15:25 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Joe Jonas (21) a Ashley Greene (23)


Vážně do toho praští?

Od srpna loňského roku jsou hollywoodským párem snů! Teď se spekuluje o jejich svatbě. Půjdou do toho?


Začalo to jako flirt a vyklubala se z toho láska jako trám! Herečka z Twilight ságy a prodtřední brácha z popového tria The Jonas Brothers jsou jako dvě hrdličky. A aby Ash Joeovi dokázala, že to s ním myslí opravdu vážně (do teď měla, kdy Joe požádá tátu Ashley (který se shodou okolností jmenuje taky Joe) o její ruku! A až se tak stane, můžeme Joeovi jen držet palce, aby mu na jeho nabídku řekla Ashley ,,ano", protože co se svatby týka, nepřikládá jim Ashley až takovou váhu! V jednom interview dokonce řekla :,, Myslím, že se lidé občas berou jenom proto, aby měli jistotu, že jim ten druhý patří. Ale když se doopravdy nemilují, tak jim štěstí a lásku žádná svatba ani prstýnek nezaručí!" No, uvidíme, jestli ji Joe dokáže přesvědčit... tahle upírka jenom krátkodobé vztahy), dala mu klíč od svého apartmánu ve West Hollywoodu! A jak na to Joe reagoval? ,,Byl hrozně dojatý, a dokonce poprosil naší mamču Denisu, aby se s ním zašla mrknout do zlatnictví", práskl na Joea starší brácha Kevin (23). Woow!!! Že by se tu schylovalo ke svatbě?! Už to tak vypadá. Podle Joeových bráchů je prý jen otázkou času kdy Joe požádá tátu Ashley o její ruku. A až se tak stane, můžeme Joeovi jenom držet palce, aby Ashley řekla ,,ano", protože co se svateb týká, nepřikládá jim Ashey až takovou váhu. Dokonce řekla ,,Myslím, že se lidé berou jenom proto, aby měli jistotu, že jim ten druhý patří. Ale když se doopravdy nemilují, tal jim štěstí a lásku žádná svatba ani prstýnek nezaručí!" No, uvidíme, jestli ji Joe dokáže přesvědčit...

190

Ať jdou kamkoli, drží se Joe a Ashley vždycky za ruku!


Dvojník =)

22. ledna 2011 v 14:13 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Robert Pattinson přestal zvládat zájem fanoušků a medií a najal si dvojníka, který bude chodit před ním a odlákávat tak hlavní nápor fanoušků x)


Více -zde-


Zlaté glóby 2011

18. ledna 2011 v 20:58 | ChriSthy Cullen |  NovinkyZlaté glóby 2011


16. 1. 2011

187

188

189


Nejhůře oblékaný muž 2010

18. ledna 2011 v 20:26 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Nejhůře oblékaný muž 2010

Magazín Esquire označil Roberta Pattinsona jako nejhůře oblékanýho muže roku 2010. Získal první místo. Od počátku své hvězdné kariéry v hororech Twillight dával jasně najevo, že mu na módě skutečně záleží pramálo. I tak je stále velmi oblíbeným a pro mnohé ženy dokonce sexuálním symbolem. Sám Pattinson si nedávno postěžoval, že ho pronásledují na každém kroku posedlé fanynky a dělají mu nemravné návrhy.


186
Interviu___=)

18. ledna 2011 v 20:00 | ChriSthy Cullen |  Novinky

USA Today vyzpovídalo producenta Twilight ságy Wycka Godfreyho přímo z Baton Rouge, kde se současně natáčí obě dvě části Breaking Dawn. Wyck odpověděl na některé naléhavé dotazy.

Kde bude příběh rozdělen?

Wyck: V podstatě chceme, aby diváci prošli celou emocionální cestu do Belliny přeměny. Takže v první části bude svatba, líbánky a porod. Film končí těsně předtím, než započne svou transformaci v upíra.

Kniha má tři části, dvě z nich z pohledy Belly, kterou dělí pohled odmítaného vlkodlačího nápadníka Jacoba (Taylor Lautner). Jak jste se s tím vypořádali?

Wyck: Bellin příběh bude protínat ten Jacobův v celém průběhu filmu, má vlastní dilema. Nejdřív si myslí, že je Bella jako Cullenovi, pak se zabývá těhotenstvím. Celý svět se točí kolem Jacoba.

Proč byl zrovna Bill Condon, který je nejvíc známý režií muzikálu (Dreamgirls; 2006) a scénárními schopnostmi (Chicago; 2002), vybrán jako režisér závěrečného dílu?

Wyck: Tyto filmy byly nejtěžší z hlediska výkonu režie, nenapadá mě nikdo, kdo by byl pro naše herce lepší. Navíc, režisér, který v roce 1995 pracoval na pokračování Candymana, je nebojácný nadšenec. Má cit na tento žánr a vášeň pro Twilight knihy a filmy.

Vzhledem k tomu, jaká muka se dějí během porodu, bude PG (přístupnost) pořád od 13 let?

Wyck: Jádro Twilight fanoušků je mladší osmnácti let, pro diváky by to bylo jako zločin, kdyby měla být přístupnost takhle omezená. Nicméně, základ vychází z více dospělé knihy, proto tak musíme postupovat.

Kompromis: Velké, kosti lámající krveprolití uvidíme Bellinýma očima. Ona to nevidí jasně, zažívá bolest a všechno kolem ní padá. Uvidíme jen to, co vidí ona.

Jak to bude s dlouho očekávaným sblížením Edwarda a Belly?

Wyck: I přesto, že jejich fyzický vztah přesahuje zatím vše, co jsme mohli vidět v prvních třech filmech, pořád se z toho nestane soft porno. Je to důležitou součástí filmu, skutečné, romantické a smyslné...

Na konci Breaking Dawn dorazí asi kolem sedmdesáti upírů z celého světa do boje s Cullenovými, jejich spojenci a Jacobovou vlčí smečkou. Jak udržíte obě části příběhu stejně přesvědčivé?

Wyck: Druhá polovina je víc akčním filmem, co se týče sázky života-a-smrti. Ale domácí momenty prvního filmu mají emocionální sílu. Jsou tam strasti novomanželského napětí, které se vyskytnou i v takovémto fantasy filmu. Nebudete potřebovat zkušenosti manželství, abyste to pocítili.

Je nějaká šance, že si do filmu Bill Condon propašuje nějaké hudební číslo?

Wyck: Tak bude tam tradiční tanec na svatbě, ale nečekejte žádné vlčí vytí nebo hopsání do rytmu.


Kellan, Rob a Tay x)

17. ledna 2011 v 19:06 | ChriSthy Cullen |  Foto galerie
180

181

182

183

184

185

Tiskovka v Riu

17. ledna 2011 v 18:34 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Tiskovka

V Riu proběhla tisková konference s režisérem Billem Condonem.

176Stručné body probírané na tiskovce:

  • Bill, Kristen i Rob si cení velké podpory brazilských fanoušků.

  • Po uvědomění si, jaké je Rio živé město, se rozhodli natáčet v oblasti Lapa. Chtěli zachytit chuť Brazílie.177
  • Nechtěli točit na příliš známých místech.


  • Scény z otrova Esme budou točeny v Mamanguá na ostrově Paraty, na jižním pobřeží Ria de Janeira.

    178


  • Sergio Sa Leito (prezident Rio filme) je s částí natáčecího štábu zpátky v Riu a budou natáčet letecké záběry města.


179
  • V Brazílii si štáb pobyl v celku 10 dní, 5 z toho bude natáčecích, ostatní budou složit k přemístění štábu, techniky, cestování atd.


  • Byla provedena vysoká bezpečnostní opatření, aby žádný z členů štábu (na ostrově) neměl osobní kamery, digitální fotoaparáty, zkrátka cokoliv, čím by se mohl materiál dostat ven. Při porušení zákazu dostane dotyčný tučnou pokutu, nebo bude trestně stíhán.


Sex in Twilight ,,BD"!

17. ledna 2011 v 18:22 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Vášnivé scény


 Dále informátorka Lainey přináší novinky ohledně samotného scénáře Breaking Dawn. Dočkáme se mnoha a mnoha upířího sexu. Podle všeho se film nebude přesně držet knihy, neměli bychom se však bát, protože veškeré scény prošly schválením Stephenie Meyer.

173

174

175

Renesmé na scéně

17. ledna 2011 v 18:16 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Renesmé konečně na scéně

Nyní vyplouvají ven i informace, že by se na place měla nacházet představitelka Renesmee Mackenzie Foy. Zdroje uvádějí, že natáčí společné scény s Robem a Kristen.


Celým jménem Christine Mackenzie Foy. Narodila se 10.11.2000 v USA a je jí 10 let. Kromě toho, že se profesiálně věnuje modelingu, ráda tancuje balet. Má domácí vzdělání. Miluje žirafy a koně. Doma má dva psy, kteří se jmenují Windy a Dusty. Také má kočku Lunu.


170

171


172


Vila na ostrově Esmé

17. ledna 2011 v 17:58 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Líbánky Edwarda a Belly


163

1.      Zde je hlavní ložnice, stěny a strop ložnice jsou pokryty slámou a panely, práce řemeslníků v brazilském státě Minas Gerais.1642.      Cesta vedoucí ven z ložnice, je jako lanové dráhy v džungli,   chodník se zábradlím z eukalyptu rozpětí ložnici na jedné straně z obývacího pokoje přes pokoj.165

3.      Zde je pohled z obývacího pokoje. Můžete vidět, kde byla flotila kotvících fotografů při natáčení děje. Veranda se stolem a židlemi a další zahradní nábytek, vše vyrobeno z tropického tvrdého dřeva, jsou z Bali a Brazílie.Další fotky>>>

166

167

168

169

OPRAVDOVÁ FOTKA Z BD!!!

17. ledna 2011 v 17:47 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Konečně fotka!

Po milionech a milionech falešných fotomontáží nefalšovaná pravá společná fotka Belly a EdwardaBreaking Dawn!!!


V americkém časopise Entertainment Weekly vyjde článek o natáčení Breaking Dawn a v něm fotka přes celou stránku!


159
160

161

V žádným čísle časopisu Entertainment Weekly skoro nikdy nechybí zmínka o Twilight! Takovej časák bych brala v ČR! =)


162

J. Jenks x)

17. ledna 2011 v 17:41 | ChriSthy Cullen |  Novinky

Filmová scéna Belly a J. Jenkse

Podle všeho bylo vybráno místo pro natáčení scény Belly a J. Jenkse. Zatím se Summit nevyjádřil o tom, kdo si vlastně zručného právníka zahraje, mohl by to být jak Ty Olsson, tak Wendell Pierce.


Ty Olsson

157


Wendell Pierce

158

Kdo se podle vás hodí víc na roli J. Jenkse?