3. Nečekané setkání

22. listopadu 2010 v 13:20 | ChriSthy Cullen |  Moje povídky
   Z naleštěného auta vystoupila nádherná, oslnující a mě i po 2 letech stále tajemná, neobvykle krásná postava. Opět jsem se nemohla odtrhnout od *JEHO* půvabné, alabastrově zbarvené kůže. Jeho oči, které měly tentokrát barvu zlata se na mě upíraly. Já jsem si toho, ale nevšímala a dál prozkoumávala, už nejméně po milionté obličej mého milovaného.
   Edward. Byl tu a já nevěděla co mám očekávat od jeho setkání  s Jacobem. Jako první jsem si všimla zvláštní reakce Lusi. Začala být nervozní a divoce sledovala všechno co se kolem hnulo, až už to bylo sotva slyšitelné šustnutí listí její hlava se otočila směrem odkud vycházel onen zvuk.

   Zděšeně se podívala na Jakea.
,,To je jeden z nich, žejo?"
,,Měli bychom rychle odejít" naléhal Jacob.
Stoupnul si a vzal Lusi za ruku. Prudce jí táhnul ke své motorce, ale Lusi se začala vzpírat, chvěla se a bylo na ní vidět jak celá hoří a necítí se dobře. Zhroutila se na zem a Jacob k ní bleskově přiskočil. Edward chtěl přijít blíž, jenže Jake mu to nedovolil ve své mysli a ještě dodal ,,nepřibližuj se, prosím".
   Konečně jsem se probrala z jakéhosi tranzu a všechno mi dávalo smysl. Edward...upír...Lusi...mladý vlkodlak...Jacob... Koukla jsem na něj a on to vycítil. Otočil se na mě s prosebným a naléhavým výrazem najednou. Reagovala jsem docela rychle, popadla jsem rukáv u Edwardovi košile a postrkovala jsem ho nazpátek do jeho auta. Jacob mezitím chlácholil Lusi a uklidňoval ji. Ta už vyrovnaně zase seděla na svém původním místě na schodu u verandy a nejspíš o něčem usilovně přemýšlela.

   ,,Už bychom vážně měli jít" zdůrazňoval Jake. Odtrhla jsem pohled od zděšené dívky sedící na schodech a zvedla jsem oči k Jacobovi stojícímu nademnou.
,,Je mi to líto Jakeu..." snažila jsem se ospravedlinit. Jakeův klidný a upřímný ton hlasu mě, ale uklidnil ,,...nic se nestalo Christy. S tím jsem měl počítat. Lusi se ještě nikdy s žádným upírem nesetkala a neumí se zatím tak dobře ovládat jako my ostatní."

   Nastala dlouhá odmlka a ani já ani Jacob se nechtěl očividně začít loučit jako první.
,,Tak ahoj Chris, ráda jsem tě poznala" prolomil ticho Lusiin tenký hlásek. Lusi se ladně zvedla z verandy a odpochodovala k motorce.
,,No měl bych jít Christy..." začal pomalu, ale já nevydržela a skočila mu kolem krku. Nečekal to, ale neodstrčil mě, přitáhl si mě ke svému sexy, žhavému tělu. Byl to krásný pocit zase po tak dlouhé době, cítit jeho svalnatou postavu tak blízko u té mé. Trvalo to snad celou věčnost, než jsem si vzpoměla na Edwarda, který nás sledoval z okýnka svého Volva. Odtáhla jsem se od něj.
,,Tak teda ahoj Jakeu".
,,Jo měj se a zase se ozvi" zvolal, už 5 metrů ode mě. Naskočil na motorku a Lusi za něj. Nastartoval a za 30 sekund byl z dohledu.

   ,,Co tady sakra dělal?! Kdo byla ta Lusi?!" zasyčel mi Edward do ucha. Lekla jsme se, někdy mě opravdu dokázal vystrašil.  Otočila jsem se čelem k němu a políbila jsem ho nejlíp jak jsem dovedla. Edward mě ale hrubě odstrčil a vyčítavě se mi zadíval hluboko do mých uražených očí.
,,Stejně už to všechno víš. Co chceš ještě slyšet?" odsekla jsem mu a odvrátila svůj obličej od jeho.
,,Tentokrát máš pravdu, lásko" něžně vzal můj obličej do svých dlaní a přitiskl své rty na ty mé. Pozvedl mě blíž k sobě. Dlouze a něžně mi drtil ústa svými, ale mě to nevadilo. Necítila jsem bolest ale rozkoš. Byla jsem jako v sedmém nebi. Pokaždé když mě líbal, byl to ten najkrásnější zážitek v mém celém životě.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 6. června 2011 v 22:23 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama