1. Neznámá

22. listopadu 2010 v 13:19 | ChriSthy Cullen |  Moje povídky
,,Prásk" ozvalo se zamnou, když jsem odcházela z našeho domu. Charlie mě sledoval z okna. Ten jeho pohled mě trošku děsil. Vždyť to byla jenom malá hádka kvůli škole a známkám, přece to není tak vážný. Charlie dobře ví, že si to opravím.

   Sedla jsem si do svého malého, ale útulného náklaďáčku a nastartovala......nic......zkusím to znovu projelo mi hlavou a pokusila jsme se nastartovat znovu....vrrrr....vrrr....buch...
   ,,No to snad né! To se musí stát zrovna teď, když potřebuju vypadnout" Celým tělem mnou projel vztek. Stála jsem vedle svého auta jak bez duše. Pomyslela jsem si co si o mě musí myslet lidé co prochází kolem. To je blázen.
   Tak jsem se pomalu loudala k domu a u verandy jsem se zamyslela ,,Charlie určitě ještě pořád kouká z okna. Co mu řeknu?".
   Posadila jsem se na druhý schod verandy. Přemýšlela jsem co budu dělat teď. A pak mě to došlo, že jsem na to nepřišla dřív.....Jacob...... ,,já mám přece kamaráda automechanika"!

   Začala jsem prohledávat kapsy u své nové zimní bundy, kterou jsem si koupila před týdnem, protože začala být docela velká zima, ale mobil jsme nenašla. Po necelých 10 sekundách jsem si vzpoměla, že leží nahoře v mém pokoji na posteli napojený na nabíječku, jelikož se mi vybil.
   Rozběhla jsem se k pevné a vytočila Jacobovo telefoní číslo.

,,Prosííím?" zaslechla jsem Billyho chraplavý hlas.
,, Dobrý den Billy..." zdvořile jsem odpověděla a pokračovala ,,... je Jacob doma?"
Chvíli váhal...,,Ahoj Christy vydrž minutku podívám se po něm"
,, Dobře, děkuju" mile jsem odvětila. Pak jsem zaslechla tlumené volání.
,,Jaku! Volá Christy. Kde jsi?".

Netrpělivě jsem čekala a nenápadně pokukovala po Charliem. Jako obvykle seděl na gauči a pozoroval nějaký zápas. Znenadání mě vyrušil Jacobův hlas.

,,Ánooo?" hlesl *jeho* hlas.
,,Ahoj Jaku, měl by jsi dneska čas?" zeptala jsem se opatrně, protože jsem netušila jak bude reagovat, když jsme se neviděli skoro 4 týdny.
,,No to podle toho, na co bych měl mít čas?" zažertoval bystře.
   Oddychla jsem si a vyložila jsem mu co se stalo. ,, Představ si že jsem startovala náklaďáček a asi se něco porouchalo a on teď nechce jet. Myslíš že bysto dokázal spravit?"
,,Jasně že jo!" zahihňal se.
Jake mě nezklamal a slíbil že do 30 minut bude tady.

Vítězně jsem se usmála na Charlieho a vyšla z baráku k silnici a čekala na Jaka. Přemýšlěla jsem co tomu asi řekne Edward, až zjistí, že tady byl Jacob a spravoval mi auto. Bude se zlobit, že jsem si neřekla jemu. Ale co?!Jacoba jsem už dlouho neviděla a mé předešlé plány byly stejně navštívit Jacoba, než mi vypověděl můj náklaďáček.

Konečně ze zatáčky vyjel Jacob na motorce a řítil se ke mě. Zajásala jsem, když jsem ho spatřila. Pak mnou ale projel záchvěv mrazu a já zůstala stát jako tvrdé y. Něco bylo špatně! ,, Kdo to sakra sedí za ním nebo spíš KTERÁ?!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ****** ****** | 19. ledna 2012 v 17:17 | Reagovat

trapas!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama